Opis inwestycji

Budynki zaprojektowano jako dwukondygnacyjne bez podpiwniczenia, zwieńczone dachem spadzistym pokrytym dachówką ceramiczną. Takie rozwiązanie sprawia, że przestrzeń na piętrze nie posiada skosów i może być w pełni wykorzystana.

Z kolei poddasze może służyć do przechowywania rzadziej używanych sprzętów. Co bardzo ważne, taka konstrukcja gwarantuje komfort termiczny – chroni pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się latem i wychładzaniem zimą. Ponadto w budynkach zaplanowano szerokie przeszklenia zapewniające bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń.

Domy środkowe zaprojektowano tak, by oddzielić część dzienną na parterze (salon z kuchnią, toaleta i garaż) od części prywatnej na piętrze, gdzie znajdują się sypialnie. W wariancie pierwszym na piętrze znajdują się trzy sypialnie, w wariancie drugim – cztery. Lokalizacja ogrodu na tyłach budynku z dala od komunikacji kołowej i miejsc postojowych zapewnia ciszę i spokój i stanowi świetne miejsce do wypoczynku z rodziną i najbliższymi. Powierzchnia ogrodu to ok. 160 m2, wymiary: ok. 9,4 x 17m.

Budynki skrajne to domy dwulokalowe – parter i piętro stanowią osobne apartamenty. Apartament na parterze posiada duży ogród, o powierzchni ok 220 m2.  Apartament na piętrze posiada przestronny taras, całkowicie zadaszony i częściowo zabudowany, co gwarantuje prywatność. Do każdego z lokali przynależy miejsce postojowe bezpośrednio przy budynku.

 Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.

Copyright 2020 Domy na Nowym Rządzu - Grudziądz

Design Nillo | Polityka prywatności